Gelinim Mutfakta kayınvalide Gönül Doğan kimdir? Memleketi ve yaşı

Televizyon kanalları arasında en çok izlenen yarışmalarından biri olan Gelinim Mutfakta'da yepyeni bir hafta başlıyor. Birbirinden iddialı takımlar arasına bugün iki ekip daha katılacak. Kayıvnalidelerden biri de Gönül Doğan oldu. Peki, Gelinim Mutfakta kayınvalide Gönül Doğan kimdir? Memleketi ve yaşı haberimizde yer alıyor. İşte detaylar...

TV 16.11.2020, 09:54 16.11.2020, 10:01 Burak ZİHNİ

Bu sezon da izleyicilerin karşısına çıktığı bölümlerle adından söz ettiren Gelinim Mutfakta'da yeni bir haftanın startı veriliyor. Gelinlerin mutfaktaki mücadelesine kayınvalideler de kendilerine ayrılan odada ve gün sonundaki puanlamalarla eşlik edecek. Cuma günkü finalde adlarını gelinleriyle birlikte ilk sıraya oturmak isteyen kayınvalidelerden biri de Gönül Doğan oldu. Gelini Didem ile birincilik adına yarışacak deneyimli kaynana hakkındaki bilgiler de araştırılıyor. Peki, Gelinim Mutfakta kayınvalide Gönül Doğan kimdir? Memleketi ve yaşı haberimizde yer alıyor.

Gelinim Mutfakta Gönül Doğan kimdir?

Bugünden itibaren birincilik mücadelesinin içine girecek ve çeyrek altın ile hafta sonundaki bilezikler için geliniyle birlikte rakibelerini geçmek isteyen Gönül Doğan 52 yaşında. Aslen Erzincanlı. 2 kızı ve 1 oğlu var. Didem Hanım bu sebeple de tek gelini. Kendisi ev hanımı.


gelinim mutfakta gönül doğan

gelinim mutfakta gönül doğan

gelinim mutfakta gönül doğan

gelinim mutfakta gönül doğan

gelinim mutfakta gönül doğan

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?