Gelinim Mutfakta Nuray kimdir? Nuray Gülap kaç yaşında ve nereli

Kanal D ekranlarında yayınlanan bölümleri ile fenomen haline gelen Gelinim Mutfakta'da bugün birçok yenilik izleyicilerin karşısına çıkıyor. Demet Akalın sonrası ilk bölümde yeni sunucu ve yarışmacılar televizyondaki yerini alacak. Yeni haftanın yarışmacıları da merak konusu olmuştu ve yayınlanan bölümde açıklandı. Buna göre gelini Nuray Gülap ile katılan Nuray Gülap yeni kayınvalide oldu. Peki, Gelinim Mutfakta Nuray Gülap kimdir? Nuray Gülap kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde yer alıyor.

TV 18.10.2021, 13:05 18.10.2021, 13:43 Burak ZİHNİ
Gelinim Mutfakta Nuray kimdir? Nuray Gülap kaç yaşında ve nereli

Türkiye'nin en uzun süren yarışmalarından biri olan Gelinim Mutfakta'da yeni hafta bugün ekranlara geliyor. Dört gelin ve kayınvalidenin mücadelesinde kollar sıvanacak ve ardından yeni isimler açıklanacak. Bilindiği üzere cuma günü Büşra Nur ve kayınvalidesi elenerek veda etmişti. Yerlerine gelcek isim de merak konusuydu ve sabırsızlıkla bekleniyordu. Peki, Gelinim Mutfakta Nuray Gülap kimdir? Nuray Gülap kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde yer alıyor.


Gelinim Mutfakta Nuray Gülap kimdir?

Bugün yarışmada boy göstermeye başlayan Nuray Gülap güzelliği ve gençliği ile dikakt çeklti. 2 erkek çocuk annesi. Yarışmayı çok izlediğini ve antrenmanlı olduğunu söyledi. Ayrıca kalacı olacaklarını dile getirdi. Zaman zaman gelini ile anlaşamasa da sürekli alttan almayı başarıyor. İlk bölümde geliniyle alevli bir tartışmaya girdi.


Gelinim Mutfakta Nuray Gülap

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?