Gelinim Mutfakta Nurşen Kuşçu kimdir? Kaç yaşında ve nereli

Kanal D'nin sevilerek izlenen yarışması Gelinim Mutfakta'da bugün yeni bir hafta daha başlıyor. Lezzet ve eğlenceye doyacağınız zorlu maratona bu hafta katılacak isim de belli oldu. Bun göre yarışmanın yeni kayınvalidesi Nurşen Kuşçu oldu. Peki, Gelinim Mutfakta Nurşen Kuşçu kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde yer alıyor.

TV 01.03.2021, 08:08 02.03.2021, 11:00 Burak ZİHNİ

Kanal D ekranlarının sevilerek izlenen ve her bölümüyle de ilgiyle takip edilen yarışması Gelinim Mutfakta'da yeni bir hafta daha başlıyor. Lezzet dolu ve rekabeti bol bir haftaya daha merhaba diyecek olan programa katılacak yeni gelin ve kayınvalideler de merak konusu ve araştırılıyor. Bilindiği üzere cuma günü açıklanan puanlar neticesinde Fatma Birinci ve Esra Birinci yarışmadan elenmişti. Yerlerine gelecek isimler de belli oldu. Buna göre Fatma Hanım'dan boşalan kayınvalide koltuğuna Nurşen Kuşçu olacak. Yeni kaynananın girişi de iddialı oldu ve şimdiden adından söz ettirmeyi başardı. İzleyiciler de kendisi hakkındaki bilgileri merak ediyor. Peki, Gelinim Mutfakta Nurşen Kuşçu kimdir? Kaç yaşına ve nereli? işte detaylar...


 

Gelinim Mutfakta Nurşen Kuşçu kimdir?

Zeynep Gökçe, Nurten Kuşatan ve Neriman Gürüf'ün karşsıında bugünden itibaren gelinini koruyacak ve en yüksek puanı vermeye çalışacak olan Nurşen Kuşçu Giresunlu. Tır ve otobüs şoförlüğü yapıyor. 4 erkek çocuğu ve 2 gelini var.

Gelinim Mutfakta Nurşen Kuşçu

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138