Gelinim Mutfakta son bölümde kim birinci oldu! 31 Aralık Perşembe Puan durumu

Kanal D'nin sevilerek izlenen yarışması Gelinim Mutfakta'da yepyeni bir bölüm daha başlıyor. Hem de yılın son gününde ve bomba gibi konuklarıyla. 2021 coşkusunun yaşanacağı günde son çeyrek altını kazanacak isim de merak konusu ve araştırılıyor. Peki, Gelinim Mutfakta son bölümde kim birinci oldu! 31 Aralık Perşembe Puan durumu haberimizde yer alıyor.

TV 31.12.2020, 11:16 01.01.2021, 12:01 Burak ZİHNİ

Hafta içi yayınlanan bölümleriyle izleyenleri ekran karşısına kilitleyen Gelinim Mutfakta'da haftanın dördüncü günü başlıyor. Birbirinden iddialı gelin ve kayınvalidelerin lezzet ve puan savaşına sahne olan programda gözler bir kez daha gün sonunda. 2020'nin son çeyreğini kazanacak gelin ve kayınvalidenin kim olduğu öğrenilmek isteniyor ve araştırılmak isteniyor. 2021'in ilk beş altın bileziğine en yakın gelin olarak girmek isteyen dört gelin ve dört kayınvalidenin amansız mücadelesi Gelinim Mutfakta'da. Peki, Gelinim Mutfakta son bölümde kim birinci oldu! 31 Aralık Perşembe Puan durumu haberimizde yer alıyor.


 

Dün neler yaşandı?

Yarışmanın dün yayınlanan üçüncü bölümünde gelinler kayınvalidelerin karşısına lahmacun ile çıktı. Ağızda çıtır çıtır dağılan bir lahmacun yapmaya çalışan 4 güzel ve iddialı yarışmacı arasında birinciliği kazanıp çeyrek altını yakasına takan isim Aysun oldu. 20 puan toplayan güzel gelini 16 puanla Zeynep ve Özlem takip etti. Şeyma ise bir kez daha sonuncu oldu. Bugün haftanın dördüncü günü ve yine aynı performansı devam ederse durumu kritik seviyeye gelecek. Elemenin ilk adayı.


 

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 31 Aralık Perşembe Puan Durumu | Kim birinci oldu?

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Zeynep Kalyon Gökçe:
Aysun Kuşatan:
Şeyma Güvenbaş:
Özlem Demir:

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?