Gelinim Mutfakta Yaren Maden kimdir, hakkındaki bilgiler, Instagram hesabı ve fotoğrafları

Hafta içi günlerinde yayınlanan bölümleri ile adından söz ettiren ve büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Gelinim Mutfakta'da bugün tam 4. sezon başlıyor. Pazartesi günü 741. bölümden itibaren yoluna devam edecek programın gelinlerinden biri de Yaren Maden oldu. Kendisi hakkında pek çok araştırma ve sorgulama gerçekleştiriliyor. Peki, Gelinim Mutfakta Yaren Maden kimdir, hakkındaki bilgiler, Instagram hesabı ve fotoğrafları haberimizde yer alıyor.

TV 23.08.2021, 07:46 30.08.2021, 06:02 Burak ZİHNİ
Gelinim Mutfakta Yaren Maden kimdir, hakkındaki bilgiler, Instagram hesabı ve fotoğrafları

Bu sezon Demet Akalın ile izleyicilerin karşısına çıkacak Gelinim Mutfakta'da yeni sezon heyecanı yaşanıyor. Birbirinden iddialı ve güzel gelinlerin kendileri kadar iddialı kayınvalideleri ile birlikte verecekleri mücadele yine soluksuz izlenecek. Kendilerine verilen sürede en iyisini yapmak isteyen yarışmacılar arasında Yaren Maden de bulunuyor. Kendisi hakkında internetteki arama motorolarında birçok sorgulama gerçekleştiriliyor. Peki, Gelinim Mutfakta Yaren Maden kimdir, hakkındaki  bilgiler, Instagram hesabı ve fotoğrafları haberimizde yer alıyor.


Gelinim Mutfakta Yaren Maden kimdir?

Bu sezonun yeni yarışmacılarından biri olan Yaren Maden 14 aylık evli. Eşi ile birlikte sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor. On binlerce takipçisi var. Özellikle Tiktok'taki profilinde yayınladığı videolar çok seviliyor. Kayınvalidesi Filiz Kaya ile birlikte altınları almaya geliyor.


Gelinim Mutfakta Yaren Maden

Gelinim Mutfakta Yaren Maden

Gelinim Mutfakta Yaren Maden


 

Gelinim Mutfakta Yaren Maden Instagram ve Tiktok hesabı

Kendisini izleyen seyircilerin merakla araştırdığı güzel yarışmacının Instagram ve Tiktok'ta oldukça aktif profilleri vardır. Kendisine Tiktok'ta @yarennyavuzz, Instagram'da ise @yaren.madenn profilinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138