Gelinim Mutfakta Zehra kimdir? Zehra Tosbıyık Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olarak yayın hayatına devam eden Gelinim Mutfakta'da 161'inci hafta bugün başlıyor. Birbirinden iddialı dört takımın mücadelesine sahne olan programa bugün yeni gelin katılacak. Eda'dan boşalan koltuğa oturacak isim Zehra Tosbıyık olarak açıklandı. Peki, Gelinim Mutfakta Zehra Tosbıyık kimdir? Zehra Tosbıyık Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 15.11.2021, 13:14 15.11.2021, 13:37 Burak ZİHNİ
Gelinim Mutfakta Zehra kimdir? Zehra Tosbıyık Instagram hesabı

Bu hafta Lerzan Mutlu'nun sunumuyla ekranlara geelcek olan Gelinim Mutfakta'da yeni haftaya merhaba deniyor. Dört takımın amansız rekabetinde cuma günü elenen isim Eda'ydı. Kayınvalidesiyle birlikte programa veda eden genç gelinin ardından yeni haftada yerine gelecek isim de merak konusuydu ve yayınlanan fragmanda belli oldu. O yarışmacı Zehra Tosbıyık olarak açıklandı. Peki, Gelinim Mutfakta Zehra Tosbıyık kimdir? Zehra Tosbıyık Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.


 


Gelinim Mutfakta Zehra Tosbıyık kimdir?

Bugünden itibaren kayınvalidesi ile birlikte birincilik mücadelesi verecek yeni gelin Zehra Tosbıyık 25 yaşında. Aslen Çorumlu. Ardahan'da yaşıyor. 5 sene futsal oynadı. Futbol topunun her şeyi olduğunu söyledi. Instagram hesabı @burakbrs10'dur.


Gelinim Mutfakta Zehra Tosbıyık

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?