Hekimoğlu 37. Bölüm Özeti ve Fragmanı İzle – 16 Şubat Salı

Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan ve Kaan Yıldırım’ın başrollerini paylaştığı Kanal D’de yayınlanan ‘Hekimoğlu’ dizisinin 37.bölümü 16 Şubat akşamı saat 20.00’de ekranlarda olacak. Hekimoğlu bu bölümde; herkes mahkemenin sonucunu heyecanla bekliyor olacak

TV 16.02.2021, 02:43 23.02.2021, 02:41 Anıl Boduç

Yeni bölümde; komiser Mahir’in bir süredir Hekimoğlu’nu hapse attırmak için sürdürdüğü savaşın sonuna gelinmiştir. Mahkeme tarihi gelip çatmıştır ve Hekimoğlu için 10 seneye kadar hapis cezası istenmektedir. Etrafındakiler, Hekimoğlu’nu kurtarabilmek için çabalarken, Hekimoğlu hiç beklenmedik bir hareket yapar ve son çare olarak kendini rehabilitasyon merkezine yatırır.

Bir yandan Hekimoğlu’nun ekibi de hastanede bir itfaiyeciyi tedavi etmeye çalışmaktadır. Genç itfaiyeci, büyük bir yangının orta yerinde donarcasına üşümeye başlamıştır. Hekimoğlu’nun yokluğunda, bu sıra dışı vakaya sıra dışı bir çözüm getiren kişi Zeynep olacaktır. Mahir Hekimoğlu’na karşı yumuşayacak mı? Mahkeme nasıl sonuçlanacak?  Hekimoğlu hapse girmekten kurtulabilecek mi? Zeynep’in önerdiği çözüm, itfaiyeciyi kurtarmaya yetecek mi?

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?