Kahraman Babam 2. bölüm izle [Youtube ve tek parça izle] | Kahraman Babam 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kırmızı Kamyon adı ile yayınlandıktan sonra Çukur'un finaliyle birlikte pazartesi gününe kaydırılan ve adı da Kahraman Babam olarak değiştirilen dizide yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Birbirinden güçlü oyuncu kadrosu ve dokunaklı senaryosu ile yeni yapım yine ilgiyle seyredilecek. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Kahraman Babam 2. bölüm full tek parça HD izle seçenekleri haberimizde. Ayrıca Kahraman Babam 3. bölüm fragmanı da detaylarda yer alıyor... İyi seyirler dileriz.

TV 14.06.2021, 08:07 14.06.2021, 08:17 Burak ZİHNİ
Kahraman Babam 2. bölüm izle [Youtube ve tek parça izle] | Kahraman Babam 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve yaz boyunca da izleyicilerin karşısına çıkacak Kahraman Babam'da büyük heyecan yaşanacak. İlk bölümü izleyenlerin gelecek haftada neler olacağını şimdiden sabırsızlıkla beklemeye başladı. İzleyemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler de Kahraman Babam 2. bölüm full tek parça HD izle yazarak dizinin son bölümünü araştırıyor. Siz değerli okuyucularımız için detayları hazırladık. Ayrıca Kahraman Babam 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun yanıtı da bu sayfada. İyi seyirler dileriz.


 

Yeni bölümde neler yaşanacak?

Uğur karısının canına kast ettiğini düşündüğü adamlara çok yaklaşmıştır. Peşinde olduğu Nazım’ın ani ölümüyle beraber suç üzerine kalır. Aynı anda hem intikam hem de kızına verdiği söz arasında kalan Uğur, parkta onu bekleyen Yonca ve Ömrüm’e yetişebilecek midir? Etrafındaki herkese hükmetmeye alışık olan Yavuz Furkan’ın tedavisi konusunda Menekşe’ye çeşitli emirler verir ve ummadığı bir tepkiyle karşılaşır. Bir yandan herkesten gizli bir aşk yaşayan İlker ve Menekşe’yi kötü bir sürpriz beklemektedir. Kız kardeşinin ölümünü Uğur’a yükleyen Cem, şimdi de Ömrüm’ün aynı şeyleri yaşamasını istememektedir. Cem ve Uğur büyük bir yüzleşme yaşayacaktır. Bütün bu çatışmaların içinde Uğur ve Cem kendilerini bekleyen zorlu vakada her şeye rağmen birlikte hareket edip, başarılı olmak zorundadırlar. Karısının katiline ulaşmak için canını vermeye hazır olan Uğur sınırlarını zorlayacak ve Yonca’yla karşı karşıya gelecektir.


Show TV Cam Kahraman Babam 2. bölüm full tek parça HD izle

Pazartesi günlerinin zirve adaylarından biri olan Kahraman Babam 2. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek.Kahraman Babam'ın 2. bölümünü showtv.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


Kahraman Babam 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Show TV'nin fenomen dizisi Kahraman Babam'ın 3. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa showtv.com.tr ve SHOW TV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?