Kanal 7 dizisi Emanet 53. bölüm izle - Tek parça, Youtube, full ve Kanal 7 izle

Duygusal, hüzünlü ve bir o kadar da sert senaryosu ile her geçen gün daha fazla kişinin izlemeye devam ettiği Emanet'te bir akşam daha geride kaldı. Günlük olarak yayınlanan yapım ile ilgili araştırmalar yapılıyor. Emanet 53. bölüm izle seçenekleri ile karşınızdayız. İyi seyirler dileriz...

TV 18.11.2020, 18:41 18.11.2020, 19:01 Burak Zihni

Kanal 7'nin sevilerek izlenen dizisi Emanet'in bir bölümü daha bitti. Yaman ve Seher'in Yusuf için verdikleri mücadelede yeniden karşı saflara geçmesi sonrasında yaşanacaklar da merak konusu haline geldi. Ayrıca Zuhal ve İkbal'in yeni planlarında ne gibi gelişmeler sorusunun yanıtı ekranlara taşınacak. Emanet 53. bölüm izle seçenekleri ile karşınızdayız. İyi seyirler dileriz.

Emanet 53. bölüm özeti

Başladığı günden bu yana Yaman ve Seher'in verdiği Yusuf kavgasında bir ara yakınlaşmaları izleyicileri sevindirmişti. Ancak bu durum kısa sürdü. İkili yeniden karşı karşıya ve artık kılıçlar çekildi. Seher, velayetini aldığı Yusuf'u götürdü. Yaman ise intikam peşinde! Emanet’te bu akşam Yaman Yusuf’un velayetinin Seher’e verilmesine çok öfkelenir. Yaman yeğeni için nasıl bir hamle yapacak? Seher’in Yusuf’u aldığını öğrenen Yaman öfkeden deliye döner. Bu haber, Yaman’a çok tehlikeli hamleler yaptıracaktır. Kiraz’ın hakkındaki suçlamaları öğrenen Begüm, Kiraz’dan kurtulmak için planını çoktan hazırlamıştır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

emanet 34. bölüm fragmanı
 
emanet 33. bölüm fragmanı

emanet 27. bölüm fragmanı


emanet 27. bölüm fragmanı

emanet 26. bölüm izle
 

emanet 26. bölüm fragmanı

emanet 24. bölüm izle

emanet 23. bölüm izle

emanet 24. bölüm fragmanı

emanet 22. bölüm izle

emanet 23. bölüm fragmanı izleEmanet 22. bölüm fragmanı


emanet 21. bölüm izle

emanet 20. bölüm fragmanı

emanet 20. bölüm fragmanıemanet 19. bölüm fragmanı


emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 19. bölüm fragmanı

emanet 14. bölüm fragmanı

emanet 13. bölüm fragmanı

emanet 12. bölüm izle


emanet 11. bölüm fragmanı

emanet 10. bölüm fragmanı

emanet 9. bölüm fragmanı ve özeti

emanet 8. bölüm özeti


Emanet 53. bölüm Kanal 7 ve izle7.com izle

Kanalın dizilerini izleyebilmek için iki yol daha var. Geride kalan iki sezonunda Yemin'de olduğu gibi Emanet de izleyicilerle gün içerisinde tekrar bölümleriyle buluşuyor. Diğer yandan yine kanalın video platformu izle7.com da hem yeni bölümleri hem de fragmanları izleyicilerle buluşturuyor. Emanet severlerin diziyi izleme konusunda hiçbir sıkıntısı, üye olma ya da ücret ödeme sorunu olmuyor.

 

Emanet dizisinin konusu

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

sıla türkoğlu fotoğrafları

gülay özdem fotoğrafları

gülay özdem kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?