Konuşanlar 50. bölüm Ezgi kimdir? Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok izlenen gösterisi Konuşanlar'da yepyeni bir gün daha başlıyor. Birbirinden komik anların yaşandığı program Hasan Can Kaya'nın renkli sunumuyla daha da eğlenceli hale geliyor. Bu hafta adından en çok söz ettiren isimlerden biri Ezgi oldu. Peki, Konuşanlar 50. bölüm Ezgi kimdir? Instagram hesabı var mı? Detaylar haberimizde.

TV 14.01.2022, 08:07 14.01.2022, 21:18 Burak ZİHNİ
Konuşanlar 50. bölüm Ezgi kimdir? Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok izlenen gösterisi Konuşanlar'da yepyeni bir gün daha başlıyor. Birbirinden komik anların yaşandığı program Hasan Can Kaya'nın renkli sunumuyla daha da eğlenceli hale geliyor. Bu hafta adından en çok söz ettiren isimlerden biri Ezgi oldu. Peki, Konuşanlar 50. bölüm konuşanı Ezgi kimdir? Instagram hesabı var mı? Detaylar haberimizde.


 

Konuşanlar Ezgi kimdir?

Bu hafta en çok konuşulan isimlerden biri haline gelen Ezgi, erkek arkadaşının kendisini aldatması konusundaki hikayesiyle herkesi güldürdü. Hasan Can Kaya'nın da takıldığı genç konuşan, ilişkilerinde başarısız olduğunu ve erkeklerin ciddi birlikteliğe sıcak bakmadığını anlattı. Hazırlık senesinde sınıfta kladığını dile getirdi. Instagram hesabı @ezgi__unsall'dır.


konuşanlar ezgi

Yorumlar (4)
…. 1 hafta önce
ezgi__unsall
Anonim 1 hafta önce
ezgi__unsall
Gizem 1 hafta önce
ezgi__unsall
Gizem 1 hafta önce
ezgi__unsall
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?