Konuşanlar Cemal Can Canseven kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Yeni sezonuyla bugün izleyicilerin karşısına çıkan Konuşanlar'ın ilk konuğu Cemal Can Canseven'di. Milyonlarca kişi tarafından takip edilen Canseven hakkındaki bilgiler de merak konusu oldu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Peki, Konuşanlar Cemal Can Canseven kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 27.08.2021, 05:16 27.08.2021, 05:49 Burak ZİHNİ
Konuşanlar Cemal Can Canseven kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok izlenen talk showu Konuşanlar'da yeni sezon bugün başladı. Birbirinden komik anlara sahne olan programda Hasan Can Kaya konuklarıyla birlikte yine gülmekten kırıp geçirdi. Gösteride izleyicilerin karşısına çıkan ilk isim ise Survivor'da adını duyuran Cemal Can Canseven oldu. Kendisini sevenler ve daha önce tanımayıp tanımak isteyenler  de araştırmalarda bulunuyor. Peki, Konuşanlar Cemal Can Canseven kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.


Cemal Can Canseven kimdir?

Cemal Can Canseven, 25 Mayıs 1995 İzmir'de doğdu. Annesi Rizeli, babası Selanik göçmeni olan Cemal Can Canseven, İstanbul'da bulunan Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünde okumaktadır. 2013 yılında Üniversite okumaya başlamıştır. Liseye kadar olan eğitimini İzmir'de tamamlayan Cemal Can, Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünü okumaya başlayınca bu vesileyle İstanbul'a yerleşti ve arkadaşının bir tavsiyesi üzerine okulunu dondurup İstanbul DJ Academy'de DJ’lik eğitimi almaya başladı.
 

Cemal Can Canseve
 

Dj olarak Holifest 2019 da İzmir’de sahneye çıkan Cemal Can CanSeven çok sevilen ve takip edilen bir DJ’dir. Aynı zamanda hayatından hiç sporu çıkarmayan Cemal Can CanSeven çok iyi bir koşucu ve yüzücüdür. Burcu ikizler, göz rengi yeşil, boyu 1.86 cm, kilosu ise 82’dir. Fenerbahçe taraftarıdır. 10 yaşından 14 yaşına kadar Fenerbahçe takımında futbol geçmişi olduğunu belirtmiştir.

Instagram hesabı @cemalcancanseven'dir.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138