Konuşanlar Gül kimdir? Gül Instagram hesabı ve fotoğrafları

Türkiye’nin en çok izlenen talk showu Konuşanlar 2. Sezonun 32. Bölümü ile izleyicilerin karşısına çıktı. Birbirinden komik anıların ve hikayelerin anlatıldığı gösteride adını tahtaya yazdırarak soruları cevaplamaya başlayan isimlerden biri de Gül oldu. Güzel konuşan hakkında da sorgulamalar başladı. Peki, Konuşanlar Gül kimdir? Gül Instagram hesabı ve fotoğrafları haberimizde yer almaktadır.

TV 10.09.2021, 03:15 10.09.2021, 03:26 Burak ZİHNİ
Konuşanlar Gül kimdir? Gül Instagram hesabı ve fotoğrafları

Hasan Can Kaya’nın sunduğu ve konuklarıyla birlikte kahkaha tufanına dönüştürdüğü gösterisi Konuşanlar İstanbul’dan milyonlara ulaşmayı sürdürüyor. Yeni sezonda da yoluna bomba gibi devam eden programın bu haftaki misafirleri de adından söz ettirerek internette araştırılıp bulunmak isteniyor. O isimlerden biri de Gül oldu. Kendine sorulan soruları cevaplayan genç konuşan hakkında gösterinin ilk anından itibaren sorgulamalar gerçekleştiriliyor. Peki, Konuşanlar Gül kimdir? Gül Instagram hesabı ve fotoğrafları haberimizde yer almaktadır.


Konuşanlar Gül kimdir?

Youtube’da paylaşılan yeni bölüm fragmanında bir konuşanın “Kadınların erkeklere açılabildiği bir şey olsun isterdim” sözlerine karşılık “Kadınlar da erkeklere açılıyor ancak arkadaşa denk gelmemiş” sözleri daha yeni bölüm yayınlanmadan çok konuşuldu. Giydiği kısa bir şortla da dikkatleri üzerine çeken genç kadın hakkında internette gösteri başladıktan ilk andan itibaren çok sayıda araştırma gerçekleştirildi. Kendisi mimarlık yapıyor. Estetik olan burnunu iki kez kırdığını söyledi.


konuşanlar gül

konuşanlar gül

 


Gül Instagram hesabı

Konuşanlar’ın bugün yayınlanan yeni bölümünde sahneye çıkan isimlerden biri olan Gül’nin Instagram hesabı da merak konusu haline geldi. Güzel konuşanı kendisine ait bir profili olup olmadığı bilinmemektedir.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138