Konuşanlar Maria kimdir? Maryia Konak Instagram hesabı ve fotoğrafları

EXXEN'de yayınlanan bölümleri ile izleyicilerin karşısına çıkan Konuşanlar'da yeni hafta platformdaki yerini aldı. Birbirinden komik anlara sahne olan talk showda katılımcılar da ilgi görüyor. O isimlerden biri de Maria oldu. Peki, Konuşanlar Maria kimdir? Maryia Konak Instagram hesabı ve fotoğrafları haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

TV 10.09.2021, 06:13 10.09.2021, 06:32 Burak ZİHNİ
Konuşanlar Maria kimdir? Maryia Konak Instagram hesabı ve fotoğrafları

Hasan Can Kaya'nın sunumu ve katılımların anılarıyla büyük bir ilgiyle izlenen Konuşanlar'ın 32. bölümü EXXEN'de yayınlandı. Ünlü komedyenin konuklarına sorduğu sorular ve aldığı cevaplarla birlikte milyonlara ulaşan gösteride bu haftanın en çok konuşulanlarından biri de Maria oldu. Kendisi hakkında pek çok sorgulama gerçekleştiriliyor. Peki,Konuşanlar Maria kimdir? Maryia Konak Instagram hesabı ve fotoğrafları haberimizde.


Konuşanlar Maria kimdir?

10 Eylül Cuma günü yayınlanan 2. sezon 32. bölümünde yer alan Maryia Konak İzmir'de avukatlık yapıyor. Kendisi 6 dil biliyor. Daha önce Kim Milyoner Olmak İster'e katıldı ve ekranlarda yer aldı. Aslen Belaruslu. Daha önce taciz olayı da yaşadı. İzmir'de 36 yaşındaki avukat, 9 günde 115 kez kendisini arayan ve taciz eden Mustafa isimli şahıs yüzünden işini yapamaz hale geldi. Maryia Konak 6 aydır devam eden tacizler nedeniyle savcılığa 3 kez şikâyette bulundu. Türkiye'de yaptığı evlilik sonrasında boşandı.

Konuşanlar Maria Instagram hesabı @rusavukat.neverstop'tur.


Konuşanlar Maria


Konuşanlar Maria

Konuşanlar Maria

Konuşanlar Maria

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138