Konuşanlar neden yok? Konuşanlar 2. sezon 23. bölüm neden yayınlanmadı? - 28 Mayıs Cuma

EXXEN'de yayınlanan bölümleri ile izleyenlerin gönlünde taht kuran Konuşanlar yayın hayatına devam ediyor. Hasan Can Kaya'nın sunumuyla seyircilerin karşısına çıkması beklenen yapım bugün yeni bölümü ile yayınlanmadı. Seyirciler de gösterinin durumunu merak ediyor ve araştırmalara başladı. Peki, EXXEN Konuşanlar 2. sezon 23. bölüm neden yok? Konuşanlar bitti mi? Detaylar haberimizde yer alıyor.

TV 28.05.2021, 05:25 09.07.2021, 06:07 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en çok izlenen talk showu olarak milyonlara ulaşan Konuşanlar'da yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Salı günleri fragmanının paylaşıldığı ve perşembe 15.00'te shot adı verilen kısa bölüm görüntülerinin yayınlandığı gösterinin tam hali sabırsızlıkla bekleniyordu ancak flaş bir gelişme yaşandı. Konuşanlar'ın yeni bölümü EXXEN'de yayınlanmadı. Seyirciler de araştırmalara başladı. Yayın günü gelmesine rağmen platformda yer almayan yapım hakkında sorgulama yapılıyor. Kahkaha tufanına dönüşen 1 saate yakın süreyi bir an önce izlemek isteyenler Konuşanlar neden yok? Konuşanlar bitti mi? sorularını soruyor. Detaylar haberimizde yer alıyor.
 


Konuşanlar neden yok?

Yayınlanan bölümleri ile milyonları güldürmeye devam eden Konuşanlar'ın bu haftaki yayını da sabırsızlıkla bekleniyordu ancak platformda yerini alamadı. EXXEN'in rakiplerine açık ara fark atan ve ayakta durmasını sağlayan yapımlardan biri olmasında büyük katkısı bulunan gösterinin yeni bölümü normal şartlar altında cuma günlerinin ilk saatlerinde izleyicilere sunuluyordu. Fakat şu an sadece fragmanı izlenebiliyor. Gün içerisinde 23. bölümün yüklenmesi bekleniyor.


 

Bu hafta neler olacak?

İnternet üzerinen başladığı yayın hayatını EXXEN platformunda sürdüren Konuşanlar'da geçen haftanın ardından bugün de bomba gibi bir bölüm daha karşınızda olacak. Tunca Büyüküstün sevgilisi Sevgi Alp'e evlilik teklif etti. Sahneye çıkan konuşan katılımcıların anlattıkları da herkesi güldürecek. Çıkarmak istedikleri iç çamaşırı markalarına verecekleri isimlerle birlikte Feridun ve Osman günün en çok konuşanları olabilir. Gizem, Fatih, Eren, Feridun, Kobra Orhan ve Toraman haftanın konuşanlarıydı. Haklarındaki bilgileri buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. 

EXXEN üyelik ücretleri kaç lira?

Üyelere özel izleme seçenekleriyle seyircilerine birçok dizi ve film seyretme imkanı sunan EXXEN'e üyelik ücretleri de merak edilerek araştırılıyor.  İki üyelik seçenekleri bulunan EXXEN'in reklamlı üyeliği 9,90 lira, reklamsız üyelik ise 19,90 liradır.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?