Konuşanlar nerede çekiliyor? Nasıl gidilir ve adres tarifi

Türkiye'nin en çok izlenen gösterisi olarak yayın hayatına devam eden Konuşanlar'ın yeni sezondaki bölümleri sabırsızlıkla bekleniyor ve izlenmek isteniyor. Daha önce programa gitmeyen ve keyifli vakit geçirmek isteyen seyirciler salonun adresini ve nasıl gidileceğini merak ediyor. Peki, Konuşanlar nerede çekiliyor? Detaylar haberimizde yer alıyor.

TV 28.07.2021, 10:22 Burak ZİHNİ
Konuşanlar nerede çekiliyor? Nasıl gidilir ve adres tarifi

Youtube'da yer alan videoları sonrasında ulaştığı milyonlarca izleyici kendisini EXXEN'e transfer eden Konuşanlar'ın 2. sezonu da sona erdi. All Star gösterileri ile birlikte yeni dönemde de yoluna devam edecek olan Hasan Can Kaya ve ekibi yine ilgiyle seyredilecek. Bir saatlik süre boyunca keyifli vakit geçirilen programın nerede çekildiği de araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Türkiye'nin en çok izlenen talk showunda yerini almak amacıyla sorgulamalar gerçekleştiriliyor. Peki, Konuşanlar nerede çekiliyor? Detaylar haberimizde yer alıyor.


 


Konuşanlar nerede çekiliyor?

Hasan Can Kaya'nın sunduğu ve katılımcıların renkli anılarını anlattığı Konuşanlar'In her bölümünde sandalyelerin tamamı dolduruluyor. Büyük bir ilgiyle seyredilen program Grand Pera'da çekilmektedir. Grand Pera'nın adresi Grand Pera Hüseyinağa Mah. İstiklal Cad. No:56-58 / Beyoğlu TAKSİM / İstanbul'dur.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138