Konuşanlar Neslihan kimdir? Instagram hesabı var mı

Milyonları ekran başına kilitleyen bölümleri ile her hafta büyük bir beğeni ile izlenen Konuşanlar'da yeni hafta heyecanı yaşanıyor. Birbirinden komik anlara sahne olan 2. sezon 43. bölüm EXXEN'e eklendi ve özellikle sahnede yer alacak isimler merak konusuydu. Onlardan biri Neslihan oldu. Peki, Konuşanlar Neslihan kimdir? Instagram hesabı var mı Detaylar haberimizde.

TV 26.11.2021, 07:11 Burak ZİHNİ
Konuşanlar Neslihan kimdir? Instagram hesabı var mı

Acun Ilıcalı'nın transfer ederek büyük sükse gerçekleştirdiği Konuşanlar, EXXEN'i taşımayı sürdürüyor. Her ay milyonlarca kez izlenen ve izlenmeye de decam edilen yapımın yeni bölümü platforma eklendi. 26 Kasım günü yayınlanan 43. bölümde sahneye çıkan isimler gösterinin de seyrini değişirecekti ve bomba gibi bir bölüm ekranlardaydı. Bu hafta adından en çok söz ettiren isimlerden biri de Neslihan oldu. Kendisi hakkında da pek çok araştırma gerçekleştiriliyor. Peki, Konuşanlar Neslihan kimdir? Instagram hesabı var mı Detaylar haberimizde.Konuşanlar Neslihan kimdir? 

Bu hafta yayınlanan 43. bölümde kızı Melis ile Grand Pera'da yerini alan Neslihan ikinci evliliğini yaptı. Şu andaki eşi ile 5 senedir evli. Güzelliği ile bir saatlik dilime damga vurmayı başardı. Açık sözlü bir karakteri var. Kendisinin Instagram hesabı bilinmemektedir.

konuşanlar neslihan

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?