Maraşlı 23. bölüm izle [Youtube ve tek parça izle] | Maraşlı 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Türkiye'nin en çok izlenen dizilerinden biri olmaya devam eden ve pazartesi akşamlarına damga vuran Maraşlı'nın yepyeni bölümü ekranlardaki yerini alıyor. Senaryosu, hikayesi, oyuncu kadrosu ve hitap ettiği kitle ile adından söz ettiren yapım yine ilgiyle seyredilecek. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Maraşlı 23. bölüm full tek parça HD izle seçenekleri haberimizde. Ayrıca Maraşlı 24. bölüm fragmanı da detaylarda yer alıyor... İyi seyirler dileriz.

TV 21.06.2021, 08:24 Burak ZİHNİ
Maraşlı 23. bölüm izle [Youtube ve tek parça izle] | Maraşlı 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve haftanın ilk günündee izleyicilerin karşısına çıkan Maraşlı'da büyük heyecan yaşanacak. Yeni bölümü izleyenlerin gelecek haftada neler olacağını şimdiden sabırsızlıkla beklemeye başladı. İzleyemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler de Maraşlı 23. bölüm full tek parça HD izle yazarak dizinin son bölümünü araştırıyor. Siz değerli okuyucularımız için detayları hazırladık. Ayrıca Maraşlı 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtı da bu sayfada. İyi seyirler dileriz.


 

Yeni bölümde neler yaşanacak?

Maraşlı ve Hurdacı yüz yüze gelir. Maraşlı, silahını Hurdacı'ya doğrultur ve konuşmasını ister. Savcı Tolga, ekibi ile Hurdacı'nın mekanına baskın yapar. Hurdacı'nın babası olduğunu öğrenen Maraşlı'nın aklı soru işaretleriyle doludur. Maraşlı, babasının onu neden öldürmek istediğini öğrenebilecek midir? Hurdacı neden Maraşlı'nın peşindedir? Mahur, Zeliş'le okulda buluşur. Mahur, Zeliş'in hala Maraşlı'nın Hilal ile evlenmesinden yana olduğunu anlar. Mahur'un, Maraşlı'nın evlilik teklifine cevap vermeden önce görüşmesi gereken bir kişi daha vardır. Mahur, Maraşlı'ya "evet" diyecek midir? Hurdacı, Savaş'a polisler mekanını bastığı için sinirlidir ve ölüm emrini verir. Hurdacı'nın adamları Savaş'ın mekanını tarar. Savaş ve Hurdacı restleşir. İkili arasında artık savaş başlamıştır. Kazanan kim olacaktır? Savaş, Maraşlı'nın Mehmet İnce olduğundan şüphelenir ve harekete geçer. Maraşlı'nın en yakınlarından bu gerçeği öğrenmek ister. Fuad ve Mahur'un peşine takılır. Savaş, Maraşlı'nın Mehmet İnce olduğunu öğrenecek midir? Fuad ve Mahur'u bekleyen büyük tehlike nedir?


ATV Maraşlı 23. bölüm full tek parça HD izle

Pazartesi günlerinin zirve adaylarından biri olan Maraşlı 23. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek.Maraşlı'ın 23. bölümünü atv.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


Maraşlı 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV'nin fenomen dizisi Maraşlı'ın 24. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa atv.com.tr ve ATV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?