Masterchef Afide Sönmez kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olan Masterchef Türkiye'nin ilk bölümü bugün yayınlandı. Yeni sezonunda da lezzet rüzgarları estiren yarışmada hünerlerini sergileyen isimlerden biri de Afide Sönmez oldu. Peki, Masterchef Afide Sönmez kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 26.06.2021, 22:17 Burak ZİHNİ
Masterchef Afide Sönmez kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Afide Sönmez kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Emir Aygün olarak açıklandı. Peki, Masterchef Afide Sönmez kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.


Masterchef Afide Sönmez kimdir?

Din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmenliği yapan Afide Sönmez, 7.5 yıldır bu mesleği icra ediyor. Somer şefi çok sevdiğini ve takip ettiğini söyledi ancak Mehmet Yalçınkaya buna esprili bir yaklaşım sergiledi. Yaptığı yemekte kendinden yorum da katan Afide, 29 yaşında. Kardeşi ile yarışmaya geldi.

masterchef afide sönmez

masterchef afide

Masterchef Afide Sönmez Instagram hesabı

Hünkarbeğendi ile yarışmaya katılan Afide Sönmez'in kendisien ait bir Instagram hesabı bulunmaktadır. 400 civarında takipçisi vardır. Kendisini @afidesonmz adresinden takip edebilirsiniz. Burada yemeklerini paylaşmaktadır.

Yorumlar (1)
Serap SARIKAYA 8 ay önce
Tebrik ederim, büyük bir cesaret örneği. Seneye tekrar dener
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?