Masterchef Alperen Boztepe kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

TV8 ekranlarının en çok izlenen yarışmalarından biri olarak yıllardır reyting zirvesine oynayan Masterchef tüm heyecanıyla devam etti. Birbirinden iddialı şef adaylarının hünerlerini sergilediği günde Alperen Boztepe de kendisinden emindi ve çoğunluklu evet oylarını alabilmek adına ocağının başına geçti. Peki, Masterchef Alperen Boztepe kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 07.07.2021, 23:08 Burak ZİHNİ
Masterchef Alperen Boztepe kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Alperen Boztepe kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Alperen Boztepe olarak açıklandı. Peki, Masterchef Alperen Boztepe kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Masterchef Alperen Boztepe kimdir?

Bugün TV8'de Masterchef jürisinden geçer not almak için jüri karşısına geçen Alperen Boztepe 20 yaşında. Aslen Tokatlı ama Konya'dan yarışmaya katılıyor. 22 yaşında. Öğrenci ve işletmeci. Kendisine ait öğrencilere yönelik bir işletmesi var. 3 ayrı bankadan kredi aldığını söyleyerek dikkat çekmişti. Dükkanını değiştirdiğini söyleyip nakit çalıştığını anlattı. Bu sözler herkesi güldürdü. Daha önce düellolarda elendi.

Masterchef Alperen Boztepe 

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?