Masterchef Ashabil Yaşar kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olarak yeni sezonda da yoluna devam eden Masterchef bu akşam da ekranlardaki yerini aldı. Birbirinden iddialı ve yetenekli şef adaylarının performanslarını sergilediği günde Ashabil Yaşar da yarışmacı olabilmek adına mücadele verdi. Peki, Masterchef Ashabil Yaşar kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 07.07.2021, 20:53 07.07.2021, 21:12 Burak ZİHNİ
Masterchef Ashabil Yaşar kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Ashabil Yaşar kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Ashabil Yaşar olarak açıklandı. Peki, Masterchef Ashabil Yaşar kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Masterchef Ashabil Yaşar kimdir?

Bugün TV8'de Masterchef jürisinden geçer not almak için jüri karşısına geçen Ashabil Yaşar aslen Kahramanmaraşlı ancak İstanbul'da yaşıyor. Evli ve 1 çocuk babası. Eş ve oğlu ile yarışmaya geliyor. 'Çömezler pistten çekilsin, ustaları geldi' sözleriyle iddiasını ortaya koydu. Kuzu lokum hazırlayarak geçer not almak için yarıştı. Instagram hesabı @eshabilyasa'dır. 

Masterchef Ashabil Yaşar 

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138