Masterchef Ata Çelenk kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

TV8'de yayınlanan bölümleri ile izleyenlerin karşısına çıkmaya devam eden Masterchef'te birbirinden çetin rakiplerin savaşı herkesi ekran başına kilitliyor. Belirledikleri yemekleri 5 dakika içerisinde yapmaya gayret eden yarışmacı adayları arasında Ata Çelenk de vardı kendisi hakkında araştırmalar başladı. Peki, Masterchef Ata Çelenk kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 07.07.2021, 21:04 Burak ZİHNİ
Masterchef Ata Çelenk kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Ata Çelenk kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Ata Çelenk olarak açıklandı. Peki, Masterchef Ata Çelenk kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Masterchef Ata Çelenk kimdir?

Bugün TV8'de Masterchef jürisinden geçer not almak için jüri karşısına geçen Ata Çelenk 27 yaşında. Şırnak'tan yarışmaya geldi. Yaşadığı memleketinde bir restoranda çalışıyor. 'Bize bir kişi lazım' tişörtü giyerek şampiyonluğu istediğini söyledi. Instagram hesabı bilinmemektedir.

Masterchef Ata Çelenk 

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?