Masterchef Aykan Akçay kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Kendisini göstermek isteyen şef adaylarının hem zorlu bir sürece adım attıkları hem de enerjilerini gösterdikleri eleme turları devam ediyor. Birbirinden hamarat isimler arasında yerini alanlardan biri de Aykan Akçay oldu. İzleyiciler hem kendisi hakkındaki bilgileri öğrenmek hem de tanımak istiyor. Peki, Masterchef Aykan Akçay kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer almaktadır.

TV 29.06.2021, 22:25 29.06.2021, 22:48 Burak ZİHNİ
Masterchef Aykan Akçay kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Aykan Akçay kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Aykan Akçay olarak açıklandı. Peki, Masterchef Aykan Akçay kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Masterchef Aykan Akçay kimdir?

Bu akşam kendisini Türkiye'ye ispat etmek isteyen Aykan Akçay İzmir'den yarışmaya katıldı. Çiftçilik yapıyor. 26 yaşında. Daha önce düellolarda elenmişti. Furkan ise bir üst tura çıkmıştı. Yeniden geldiğini ve 5 dakikada evet almak istediğini ifade eden Aykan Akçay, Somer Şef'in de diline düştü. Kral levrek ile yarışmaya katıldı.

Masterchef Aykan Akçay

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?