Masterchef Ayla Ayrık kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olarak yeni sezonunda da yoluna devam eden Masterchef'in eleme turu bugün de devam etti. Yarışmacı adaylarının mutfakta ter döküp geçer not almaya çalıştığı maratonda Ayla Ayrık da hünerlerini ortaya koydu. Peki, Masterchef Ayla Ayrık kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 07.07.2021, 22:25 Burak ZİHNİ
Masterchef Ayla Ayrık kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Ayla Ayrık kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Ayla Ayrık olarak açıklandı. Peki, Masterchef Ayla Ayrık kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Masterchef Ayla Ayrık kimdir?

Bugün TV8'de Masterchef jürisinden geçer not almak için jüri karşısına geçen Ayla Ayrık 44 yaşında. Aşçılık yapıyor. İstanbul'dan programa geldi. Zagudalı bulgur pilavı ve ananaslı somon hazırlayarak geçer not almaya çalıştı. Instagram hesabı bilinmemektedir.

Masterchef Ayla Ayrık 

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?