Masterchef Ayşe Polatkan Mutlu kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

TV8'in çok sevilen ve her bölümüyle de izleyenleri ekran karşısına kilitleyen Masterchef'te yarışmacı adayları kendilerini bir üst tura taşıtacak performansları sergilemeye devam ediyor. Şef olabilmek adına tüm hünerlerini ortaya koyan isimler arasında Ayşe Polatkan Mutlu da vardı. Kendisi hakkında binlerce araştırma yapılıyor. Peki, Masterchef Ayşe Polatkan Mutlu kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 29.06.2021, 21:28 29.06.2021, 21:40 Burak ZİHNİ
Masterchef Ayşe Polatkan Mutlu kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Ayşe Polatkan Mutlu kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Ayşe Polatkan Mutlu olarak açıklandı. Peki, Masterchef Ayşe Polatkan Mutlu kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz. 

Masterchef Ayşe Polatkan Mutlu kimdir?

İstanbul'dan yarışmaya katılan Ayşe Polatkan Mutlu ameliyat hemşireliği yapıyor. Evli ve bir çocuk sahibi. Eşinin Somer şefi çok sevdiğini, onunla birlikte yemek yediğini ve bunun da kilo almasına neden olduğunu söyledi. Instagram hesabı @aysemutlu_polatkan'dır. Şeflerin disiplinini hastanede gördüğünü ifade eden Masterchef Ayşe, kayınvalidesinin de sadece yemeğini yapması gerektiğini, konuşmamasını söylediğini ifade etti.

Masterchef Ayşe Polatkan Mutlu

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?