Masterchef Azize Polat kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

TV8'de yayınlanan bölümleri ile izleyenleri karşısına çıkmaya devam eden Masterchef'te eleme heyecanı sürüyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların hünerlerini sergilediği zorlu maratonda jüri karşısına çıkan isimler arasında Azize Polat da vardı. Kendisi hakkında da izleyiciler araştırmalarda bulunuyor ve tanımak istiyor. Peki, Masterchef Azize Polat kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 28.06.2021, 21:40 28.06.2021, 21:50 Burak ZİHNİ
Masterchef Azize Polat kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Azize Polat kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Nergiz Veliyev olarak açıklandı. Peki, Masterchef Azize Polat kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Masterchef Azize Polat kimdir?

Birbirinden iddialı yarışmacı adayları arasına girmeye çalışan Azize Polat 35 yaşında. Evli. 3 çocuk annesi. Aslen Adanalı. Yarışmaya gelebilmek adına verdiği 30 kilo ile adından söz ettirdi. Emeklerinin karşılığını alabilmek adına geldiği yarışmada yarışmacı olabilmek için çalışıyor. Alican ile de aynı mahalleden. Evlenmeden önce mutfağa dair bir şey bilmediğini, kimsenin yemeklere dair yardım etmeye yanaşmadığı için kolları sıvadığını anlattı.
 

Masterchef Azize Polat 


 

Masterchef Azize Polat Instagram hesabı

Genç yarışmacının kendisine ait bir Instagram hesabı bulunmaktadır. Burada 665 takipçisi var. Yayınladığı fotoğraflarla yüksek etkileşim elde ediyor. Kendisini @azize_ahmt profilinden takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?