Masterchef Batuhan Burak Şimşek kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Birbirinden iddialı yarışmacı adaylarının 1. eleme turunun son gününde marifetlerini sergilediği Masterchef tüm hızı ile devam ediyor. Her anı büyük bir heyecana sahne olan programda Batuhan Burak Şimşek de performansını ortaya koyarak geçer nota almaya çalıştı. Peki, Masterchef Batuhan Burak Şimşek kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 12.07.2021, 21:24 12.07.2021, 21:33 Burak ZİHNİ
Masterchef Batuhan Burak Şimşek kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Batuhan Burak Şimşek kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Batuhan Burak Şimşek olarak açıklandı. Peki, Masterchef Batuhan Burak Şimşek kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Masterchef Batuhan Burak Şimşek kimdir?

Bugün TV8'de Masterchef jürisinden geçer not almak için jüri karşısına geçen Batuhan Burak Şimşek 21 yaşında. Aslen Kastamonulu ancak İstanbul'dan programa geldi. Mesleğe 6 yaşında merak ederek başladı. Devamını da getirdi. Balık yapmayı çok sevdiğini ifade etti. Instagram hesabı @batuhansimseeekk'tir.

Masterchef Batuhan Burak Şimşek 

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?