Masterchef Bozbey Muratcan Tuyan kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Türkiye'nin en gözde yarışmalarından biri olarak yayın hayatına devam eden Masterchef'in eleme turları tüm heyecanıyla izleyicilerin karşısına çıkıyor. Birbirinden iddialı yarışmacı adaylarının performanslarını sergilediği günde ... geçer not alabilmek adına çabaladı. Peki, Masterchef ... kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 08.07.2021, 23:13 Burak ZİHNİ
Masterchef Bozbey Muratcan Tuyan kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Bozbey Muratcan Tuyan kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Bozbey Muratcan Tuyan olarak açıklandı. Peki, Masterchef Bozbey Muratcan Tuyan kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Masterchef Bozbey Muratcan Tuyan kimdir?

Bugün TV8'de Masterchef jürisinden geçer not almak için jüri karşısına geçen Bozbey Muratcan Tuyan 22 yaşında. Düzce'den yarışmaya katılyor. Bolu Mengen'de eğitimini aldı. Beş dakikalık sürede levrekle şefleri etkilemeye çalıştı. Organik ürünler şirketi var. Instagram hesabı bilinmemektedir.

Masterchef Bozbey Muratcan Tuyan 

Yorumlar (1)
Adını belirtmek istemeyen kişi 4 hafta önce
bozbeymuratcantuyan İnstagram hesabı
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?