Masterchef Burhan Bahri Özkan kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Türkiye'nin en uzun soluklu yarışmalarından biri olarak yemek kategorisinde zirveye oynayan Masterchef'in 1. tur elemeleri tüm hızı ile sürüyor. Jüri karşısına çıkan yarışmacı adaylarının yaptıkları yemekler kaderlerini belirliyor. O isimler arasında Burhan Bahri Özkan da vardı ve mutfaktaki yerini aldı. Peki, Masterchef Burhan Bahri Özkan kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 07.07.2021, 22:34 07.07.2021, 22:47 Burak ZİHNİ
Masterchef Burhan Bahri Özkan kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Burhan Bahri Özkan kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Burhan Bahri Özkan olarak açıklandı. Peki, Masterchef Burhan Bahri Özkan kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Masterchef Burhan Bahri Özkan kimdir?

Bugün TV8'de Masterchef jürisinden geçer not almak için jüri karşısına geçen Burhan Bahri Özkan 38 yaşında. Polis memuru. Antalya'dan yarışmaya geliyor. Oğlu Kayra da Masterchef Junior'da yarışarak kendisini gösterdi. Babasını da değerlendiren Kayra herkes tarafından çok sevildi. Instagram hesabı @bbahriozkan_masterchef'tir.

Masterchef Burhan Bahri Özkan 

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138