Masterchef Çağlar Çelik kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

TV8 erkanlarının sevilerek izlenen yarışmalarından biri olan Masterchef'te yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Birbirinden iddialı şef adaylarının jüriden aldıkları oylarla bir üst tura çıkabilmek adına verdikleri mücadelede Çağlar Çelik de yerini aldı. Kendisi hakkında da araştırmalara gerçekleştiriliyor. Peki, Masterchef Çağlar Çelik kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 09.07.2021, 20:47 09.07.2021, 21:10 Burak ZİHNİ
Masterchef Çağlar Çelik kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Çağlar Çelik kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Çağlar Çelik olarak açıklandı. Peki, Masterchef Çağlar Çelik kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Masterchef Çağlar Çelik kimdir?

Bugün TV8'de Masterchef jürisinden geçer not almak için jüri karşısına geçen Çağlar Çelik 31 yaşında. Kuşadası'ndan yarışmaya geliyor. 2 senedir profesyonel yemek yapıyor ve mutfakta çalışıyordu. Pandemi sebebiyle bir kamu kuruluşunda sözleşmeli personel olarak çalışıyor. Şeflere iyi bir çırak olarak geldiğini söyledi. Instagram hesabı bilinmemektedir.

Masterchef Çağlar Çelik 

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?