Masterchef Çiğdem Acar kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Birbirinden iddialı yarışmacı adayları ile yeni sezonunda soluksuz izlenen lezzet yarışması Masterchef Türkiye'de yepyeni bir bölüm daha ekranlardaki yerini aldı. Her anı eğlence ve gerilime aday programda hünerlerini sergileyen isimlerden biri de Çiğdem Acar olarak açıklandı. Peki, Masterchef Çiğdem Acar kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer almaktadır.

TV 05.07.2021, 22:24 05.07.2021, 22:45 Burak ZİHNİ
Masterchef Çiğdem Acar kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Çiğdem Acar kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Mahımcan Mercan Babahanova olarak açıklandı. Peki, Masterchef Çiğdem Acar kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Masterchef Çiğdem Acar kimdir?

Bugün TV8'de Masterchef jürisinden geçer not almak için jüri karşısına geçen Çiğdem Acar 40 yaşında. Hayallerinin peşinden koştuğunu ve onların da kapının arkasında olduğunu anlattı. Yarışmada hedefi birincilik ancak başaramazsa öğrenebileceği maksimum bilgi ile ayrılmak. Aslen Ordulu. İstanbul'dan katılıyor. Instagram hesabı bilinmemektedir.

Masterchef Çiğdem Acar 

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?