Masterchef Ela İmir kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok izlenen yemek yarışması Masterchef'te günün son yarışmacısı Ela İmir oldu. Birbirinden iddialı şef ve yarışmacı adayları arasında mücadele veren genç yarışmacının hedefi bir üst tura çıkmaktı. Kendisi hakkındaki araştırmalar da başladı. Peki, Masterchef Ela İmir kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 05.07.2021, 23:23 Burak ZİHNİ
Masterchef Ela İmir kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Ela İmir kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Mahımcan Mercan Babahanova olarak açıklandı. Peki, Masterchef Ela İmir kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Masterchef Ela İmir kimdir?

Bugün TV8'de Masterchef jürisinden geçer not almak için jüri karşısına geçen Ela İmir lojistik bölümü okumasına rağmen bölümünü sevmediğini ve mutfağa yönlendiğini söyledi. Üsküdar doğumlu ve Kadıköy'den yarışmaya geldi. Jüri üyelerinin iyi yorumlar yaptığını anlattı ve onlara kendisini beğendirmek için çalışacağını söyledi. Yemek konusunda eğitim aldı ve 3 senedir aşçılık yapıyor. Uluslar arası catering firmasında da çalıştı. Instagram hesabı @elaimir'dir.

Masterchef Ela İmir 

Masterchef Ela İmir 

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?