Masterchef Emirhan Yılmazkaya kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Türkiye'nin reyting sıralamasında zirveye oynayan yemek yarışması Masterchef'te günün son yarışmacısı Emirhan Yılmazkaya olarak açıklandı ve kendisi hakkındaki araştırmalarda başladı. Peki, Masterchef Emirhan Yılmazkaya kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 05.07.2021, 00:05 Burak ZİHNİ
Masterchef Emirhan Yılmazkaya kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Emirhan Yılmazkaya kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Mahımcan Mercan Babahanova olarak açıklandı. Peki, Masterchef Emirhan Yılmazkaya kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Masterchef Emirhan Yılmazkaya kimdir?

Bugün TV8'de Masterchef jürisinden geçer not almak için jüri karşısına geçen Emirhan Yılmazkaya 28 yaşında. Bir restoranda çalışıypr. Yarışmaya gelirken şefi tarafından Mehmet Yalçınkaya'ya karşı uyarılmış. Ancak yes şef sözü ile tepki alması gecikmedi. Mehmet Şef yes şef konusundali tavrını yeniden ortaya koydu. Instagram hesabı @emirhanylmz'dır.

Masterchef Emirhan Yılmazkaya 

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?