Masterchef Eren Kaşıkçı kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olarak TV8'de başlayan yeni sezonu fırtınalar estiren Masterchef'te son eleme turu da izleyicilerin karşısına çıktı. Birbirinden iddialı yarışmacı adaylarının hünerlerini sergilediği günde Eren Kaşıkçı da performansını ortaya koydu. Peki, Masterchef Eren Kaşıkçı kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 12.07.2021, 23:37 Burak ZİHNİ
Masterchef Eren Kaşıkçı kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Eren Kaşıkçı kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Eren Kaşıkçı olarak açıklandı. Peki, Masterchef Eren Kaşıkçı kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Masterchef Eren Kaşıkçı kimdir?

Bugün TV8'de Masterchef jürisinden geçer not almak için jüri karşısına geçen Eren Kaşıkçı kendini açık ara birinci gördüğünü belirterek yüksek perdeden bir giriş yaptı. Mutfakta savaşmaya geldiğini söyleyerek pes etmeyeceğini de duyurdu ve rakiplerine gözdağı verdi. 32 yaşında. Gökçeada'dan yarışmaya katıldı. İmroz kuzusuyla geçer not almaya çalıştı. Açık ateş çalışmayı seviyor. Instagram hesabı @kizilsakalinmutfag'dır.

Masterchef Eren Kaşıkçı

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?