Masterchef Esra Ballı kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Türkiye'deki yemek yarışmaları arasında en farklı yerde olan ve popülerliğini her geçen gün daha da artıran Masterchef'in yeni bölümü ekranlardaki yerini aldı. Birbirinden iddialı yarışmacı adaylarının hünerlerini sergilediği günde Esra Ballı de jüriden tam not alabilme mücadelesi verdi. İzleyiciler de kendisini tanımak istiyor. Peki, Masterchef Esra Ballı kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 30.06.2021, 22:36 30.06.2021, 23:14 Burak ZİHNİ
Masterchef Esra Ballı kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Esra Ballı kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Esra Ballı olarak açıklandı. Peki, Masterchef Esra Ballı kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Masterchef Esra Ballı kimdir?

27 yaşındaki yarışmacı adayı Esra Ballı butik sahibi. Aslen Sinoplu. Çin mantısı ile jüri karşısına çıktı. Kendi adında bir markası var. Instagram hesabı bulunmaktadır ve binlerce takipçisi bulunuyor. Her fotoğrafı yüksek etkileşim elde etmektedir. @esraballi profilinden takip edebilirsiniz. 63 bin takipçisi var.

Masterchef Esra Ballı

Masterchef Esra Ballı

Masterchef Esra Ballı

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?