Masterchef Furkan Tekkeli kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Türkiye'deki en iyi şef adaylarını bulabilmek adına yayınlanan bölümleri ile lezzet fırtınaları estiren Masterchef bir akşamda daha seyircileri televizyon karşısına kilitledi. Birbirinden iddialı yarışmacıların hünerlerin sergilediği gündeFurkan Tekkeli de performansını ortaya koydu. Peki, Masterchef Furkan Tekkeli kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 07.07.2021, 23:00 Burak ZİHNİ
Masterchef Furkan Tekkeli kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Furkan Tekkeli kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Furkan Tekkeli olarak açıklandı. Peki, Masterchef Furkan Tekkeli kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Masterchef Furkan Tekkeli kimdir?

Bugün TV8'de Masterchef jürisinden geçer not almak için jüri karşısına geçen Furkan Tekkeli 21 yaşında. Liseyi bırakıp aşçılığa başladı. Mesleğe olan tutkusu sebebiyle de bıraktı. İstanbul'dan yarışmaya katılıyor. Masterchef'i şampiyon olarak bitirmek isteidğini belirtip somonla ocağının başına geçti. Instagram hesabı @furkantekkeli'dir.

Masterchef Furkan Tekkeli 

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?