Masterchef Gökhan Batuhan Babayiğit kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Yöresel lezzetlerden dünya mutfağına kadar geniş bir yelpazede yemeklerin televizyon ekranlarına taşındığı Masterchef yeni bölümüyle yayınlandı. Birbirinden iddialı yarışmacıların marfietlerini ortaya koyduğu günde Gökhan Batuhan Babayiğit de bir üst tura çıkma mücadelesi verdi. Peki, Masterchef Gökhan Batuhan Babayiğit kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 09.07.2021, 21:39 09.07.2021, 21:57 Burak ZİHNİ
Masterchef Gökhan Batuhan Babayiğit kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Gökhan Batuhan Babayiğit kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Gökhan Batuhan Babayiğit olarak açıklandı. Peki, Masterchef Gökhan Batuhan Babayiğit kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Masterchef Gökhan Batuhan Babayiğit kimdir?

Bugün TV8'de Masterchef jürisinden geçer not almak için jüri karşısına geçen Gökhan Batuhan Babayiğit 2 yıldır profesyonel olarak mutfakta çalıştı. Bunun yanı sıra birçok işte çalıştı. Yaptığı yemekte çok iddialıydı ancak zaman sıkıntısı yaşadı. İlk 10 arasına kalacağını söyleyerek iddialı bir giriş yaptı. Bunun altını doldurması beklendi. Instagram hesabı @batuheynn'dır.

Masterchef Gökhan Batuhan Babayiğit 

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?