Masterchef Gülsüm Küçükvardar kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Akşam saatlerinde reyting zirvesine oynayan performansıyla izleyenleri ekran başına kilitleyen Masterchef'te rekabet sürüyor. Birbirinden iddialı yarışmacı adaylarının marifetlerini ortaya koyup üst tura çıkma çabasını gösterdiği günde Gülsüm Küçükvardar da başarılı olabilmek adına yarıştı. Peki, Masterchef Gülsüm Küçükvardar kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 09.07.2021, 21:53 09.07.2021, 21:58 Burak ZİHNİ
Masterchef Gülsüm Küçükvardar kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Gülsüm Küçükvardar kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Gülsüm Küçükvardar olarak açıklandı. Peki, Masterchef Gülsüm Küçükvardar kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Masterchef Gülsüm Küçükvardar kimdir?

Bugün TV8'de Masterchef jürisinden geçer not almak için jüri karşısına geçen Gülsüm Küçükvardar aslen Arnavut göçmeni. 34 yaşında. İstnabul'dan yarışmaya katılıyor. Makrome yaparak evden çalışıyor. Sosyal medya üzerindeki hesapları bilinmemektedir. Geç kaldığı hayallerine Masterchef önlüğü alarak kavuşabileceğini söyledi.  Yemeğinin her parçasını hazır getirdiği için Mehmet Şef kendisine maydonoz doğrattı.

Masterchef Gülsüm Küçükvardar 

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138