Masterchef Hamza Mercimek kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

TV8 ekranlarında yayınlanan bölümleri ile izleyenlerin karşısına çıkan Masterchef'te yeni bir sezonun daha eleme turları sona erdi. İki haftadır süren zorlu maratonda son yarışmacı adayı performansını sergiledi. O isim Hamza Mercimek olarak açıklandı. Kendisi hakkındaki sorgulamalarla bilgileri öğrenilmek isteniyor. Peki, Masterchef kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 12.07.2021, 23:59 Burak ZİHNİ
Masterchef Hamza Mercimek kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Hamza Mercimek kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Hamza Mercimek olarak açıklandı. Peki, Masterchef Hamza Mercimek kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Masterchef Hamza Mercimek kimdir?

Bugün TV8'de Masterchef jürisinden geçer not almak için jüri karşısına geçen Hamza Mercimek 24 yaşında. İstanbul'dan yarışmaya katılıyor ancak aslen Bolulu. Ailesinin de yemekle uğraştığını ifade eden Mercimek, Karaköy'de çalışıyor. Instagram hesabı @hamzamercimekk'tir. Mehmet Şef'in yemeğinde yakaladığı hata sonrası bir an panik oldu ama sonrasında devam etti.

Masterchef Hamza Mercimek

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?