Masterchef Hasan Biltekin kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Yepyeni bir sezonla daha izleyicilerin karşısına çıkmaya devam eden Masterchef'te yarışmacılar hünerlerini sergilemeyi sürdürüyor. Yarışmacı adayları zorlu maraton sonunda birinciliği elde edebilmek adına performanslarını ortaya koyuyor. O isimlerden biri de Hasan Biltekin oldu. Kendisi hakkındaki bilgiler merak ediliyor ve araştırılıyor. Peki, Masterchef Hasan Biltekin kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 27.06.2021, 22:51 Burak ZİHNİ
Masterchef Hasan Biltekin kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Hasan Biltekin kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Hasan Biltekin olarak açıklandı. Peki, Masterchef Hasan Biltekin kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Masterchef Hasan Biltekin kimdir?

Geçen sezon da katıldığı maratonda 3 evet oyu aldı ancak annesinin rahatsızlığı sebebiyle yarışmaya katılamadı ve onun yanına döndü. Piramit tavuk ile yarışacağı jüri karşısına çıkan yarışmacının bugünkü performansı da merak edilerek bekleniyor. Kendisine olan güvenini "Ben olsam Serhat birincilik kazanamazdı" sözleriyle gösterdi. Nevşehir Beleidyespor'un da aşçılığını yapıyor.

Masterchef Hasan Biltekin

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?