Masterchef Havva Gökçe Eker kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

TV8 ekranlarında yayınlanan bölümleriyle lezzet tufanı sunmaya devam eden Masterchef'te son eleme turu izleyicilerin karşısına çıktı. Birbirinden iddialı şef adaylarının mücadelesinde Havva Gökçe Eker de jüriden geçer not almaya çalıştı. Seyirciler de kendisi hakkında araştırmalarda bulunuyor. Peki, Masterchef Havva Gökçe Eker kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 12.07.2021, 21:14 12.07.2021, 21:24 Burak ZİHNİ
Masterchef Havva Gökçe Eker kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Havva Gökçe Eker kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Havva Gökçe Eker olarak açıklandı. Peki, Masterchef Havva Gökçe Eker kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Masterchef Havva Gökçe Eker kimdir?

Bugün TV8'de Masterchef jürisinden geçer not almak için jüri karşısına geçen Havva Gökçe Eker 40 yaşında. Yemeğin kalbi olarak tanımladığı Antakya'dan programa katıldı. 40 yaşında. 3 çocuk annesi. Tarladan topladığı enginarlarla birlikte jürinin önüne çıktı. 6 ay önce bir işletme açarak yemeklerini yapmaya başladı. Instagram hesabı bilinmemektedir.

Masterchef Havva Gökçe Eker

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?