Masterchef Hürrem Betül Levent Erdal kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmaları arasında olan ve iki haftadır da yeni sezonu yayınlanan Masterchef'te tüm heyecan sürüyor. Üç jüri üyesinin karşısına çıkarak bir üst tura yükselme mücadelesi veren isimler arasında Hürrem Betül Levent Erdal da vardı ve yemeğini hazırladı. Peki, Masterchef Hürrem Betül Levent Erdal kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 10.07.2021, 21:59 10.07.2021, 22:13 Burak ZİHNİ
Masterchef Hürrem Betül Levent Erdal kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Hürrem Betül Levent Erdal kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Hürrem Betül Levent Erdal olarak açıklandı. Peki, Masterchef Hürrem Betül Levent Erdal kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Masterchef Hürrem Betül Levent Erdal kimdir?

Bugün TV8'de Masterchef jürisinden geçer not almak için jüri karşısına geçen Hürrem Betül Levent Erdal Mersin'den yarışmaya katılıyor. Mezitli Belediyesi'nde çalışıyor. Yüksek şehir plancısı. Yıldız Teknik Üniversitesi, Selçuk Üniversitesi ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi mezunu. İngilizce biliyor. Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği üyesi. Instagram hesabı bilinmemektedir.

Masterchef Hürrem Betül Levent Erdal

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138