Masterchef İlayda Çankırı kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

TV8'de yayınlanmaya başlayan yeni sezon bölümleri ile izleyenleri ekran karşısına kilitleyen Masterchef Türkiye'de eleme turları devam ediyor. Haftanın son gününde televizyondaki yerini alan yeni bölüm de nefes kesti. Yarışmacı adaylarının üçlü elemeye kalabilmek adına verdiği mücadelelerinin birini de İlayda Çankırı sergiledi ve kendisi hakkındaki araştırmalar başladı. Peki, Masterchef İlayda Çankırı kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 04.07.2021, 21:22 04.07.2021, 21:35 Burak ZİHNİ
Masterchef İlayda Çankırı kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı İlayda Çankırı kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Mahımcan Mercan Babahanova olarak açıklandı. Peki, Masterchef İlayda Çankırı kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Masterchef İlayda Çankırı kimdir?

Bugün TV8'de Masterchef jürisinden geçer not almak için jüri karşısına geçen İlayda Çankırı Balıkesir Edremit'ten geldi. 18 yaşında. Manisa'da öğrenci ancak koronavirüs sebebiyle henüz başlayamadı. Lavaş açma isteği ile jüriden aferin aldı. Annesi de kızının yemek yapmayı çok sevdiklerini ve onu desteklediklerini ifade etti. Kendisinin Instagram hesabı bilinmemektedir. Babası diş doktoru, annesi halkla ilişkiler uzmanı. Bir erkek kardeşi var.

Masterchef İlayda Çankırı 

Yorumlar (4)
. 3 hafta önce
İnstasını bulun aga
Ümit 3 hafta önce
Ben amcasıyım,babası izin vermiyor instagram hesabı acmasına.
Hshsjajshd 3 hafta önce
İnstagram hesabını bulun agaa
Eda 3 hafta önce
ilydliklii
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?