Masterchef İlknur Tokur kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

TV8 ekranlarının ilgiyle seyredilen ve her sezonuyla damak tadına hitap eden Masterchef'te eleme turunun sonuna gelindi. Birbirinden iddialı yarışmacı adaylarının arasında İlknur Tokur da vardı ve hünerlerini ortaya koydu. Peki, Masterchef İlknur Tokur kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 12.07.2021, 22:35 Burak ZİHNİ
Masterchef İlknur Tokur kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Kutay Atatop

Masterchef Türkiye yarışmacısı İlknur Tokur kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de İlknur Tokur olarak açıklandı. Peki, Masterchef İlknur Tokur kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Masterchef İlknur Tokur kimdir?

Bugün TV8'de Masterchef jürisinden geçer not almak için jüri karşısına geçen İlknur Tokur 'Kendimi kendimle yenmek istiyorum ve bu yarışı kazanacağım' ifadelerini kullandı. Aslen Trabzonlu. 28 yaşında. Mutlu olduğu işi yaptığını ve mutfakta çalıştığını söyledi. Deniz levreği ile jüriden geçer not almaya çalıştı. Instagram hesabı @ilknurtokur'dur.

Masterchef İlknur Tokur

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138