Masterchef Kübra Acu kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8'de yayınlanan sezonları büyük ilgi uyandıran ve lezzet rüzgarları estiren Masterchef Türkiye'de yarışmacı adayları hünerlerini sergilemeye devam ediyor. Şef olabilmek adına jüri karşısına çıkan isimler arasında yerini alanlardan biri de Kübra Acu olarak açıklandı. Kendisi hakkında da birçok sorgulama gerçekleştirilerek bilgileri öğrenilmek isteniyor. Peki, Masterchef Kübra Acu kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 29.06.2021, 21:02 29.06.2021, 21:27 Burak ZİHNİ
Masterchef Kübra Acu kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Kübra Acu kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Kübra Acu olarak açıklandı. Peki, Masterchef Kübra Acu kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Masterchef Kübra Acu kimdir?

Güzel yarışmacı 28 yaşında. İzmir'den yarışmaya katılıyor. Bir kızı var. Çok heyecanlı olduğunu dile getirip somon yapacağını açıkladı. Jüri karşısında iyi bir sınav vermek isteyen Kübra Acu daha önce bir kahveci markasının sahibi. 2018'den bu yana işletmesini işletiyor. 

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?