Masterchef Melih Berkay Gündüz kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok seyredilen ve izlenilen yarışmalarından biri olan Masterchef'in yeni sezonu dün başlamıştı. Yarışmacı adayları kendisini gösterebilmek adına çıktıkları mutfakta jüri karşısında mücadele veren isimlerden biri de ... olarak açıklandı. Kendisi hakkında araştırmalar da başladı. Performansının ilerleyen turlara yetip yetmeyeceği merak konusu olan yarışmacının bilgileri sorgulanıyor. Peki, Masterchef ... kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 27.06.2021, 20:44 27.06.2021, 20:56 Burak ZİHNİ
Masterchef Melih Berkay Gündüz kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Melih Berkay Gündüz kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Melih Berkay Gündüz olarak açıklandı. Peki, Masterchef Melih Berkay Gündüz kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Masterchef Melih Berkay Gündüz kimdir?

20 yaşında. Aslen Karabüklü. İstanbul'da çalışıyorken Karabük'e geri döndü. Şu anda bir işe başlamak arefesinde. 2015'te Bolu Mengen'den mezun olduktan sonra Antalya'da bazı otellerde çalıştı. 2 yıl da İstanbul'da mesai yaptı. Yarışma ve yeni işi için yeniden İstanbul'a geldi.


Masterchef Melih Berkay Gündüz


Masterchef Melih Berkay Gündüz


 

Masterchef Melih Berkay Gündüz Instagram hesabı

Genç yarışmacının kendisine ait bir Instagram hesabı bulunmaktadır. Burada 2 bin 350 civarında takipçisi var. Yayınladığı fotoğraflarla yüksek etkileşim elde ediyor. Kendisini @melihberkaygunduz profilinden takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138