Masterchef Mert Ayhan kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Üç jüri üyesi karşısında 3'lü düellolara kalabilmek adına mücadele veren yarışmacı adaylarının Masterchef'teki macerası sürüyor. O isimler arasında yer alan Mert Ayhan da hazırladığı yemekle birlikte bir üst tura çıkabilmek adına performansını sergiledi. Peki, Masterchef Mert Ayhan kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 12.07.2021, 21:43 Burak ZİHNİ
Masterchef Mert Ayhan kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Mert Ayhan kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Mert Ayhan olarak açıklandı. Peki, Masterchef Mert Ayhan kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Masterchef Mert Ayhan kimdir?

Bugün TV8'de Masterchef jürisinden geçer not almak için jüri karşısına geçen Mert Ayhan 34 yaşında. Ankara'dan yarışmaya katıldı. Mobilyacılık yapıyor. Profesyonel tecrübesi olmadığını ve bu işi severek yaptığını söyledi. Burada profesyonel olmak istediğini anlattı. Instagram hesabı bilinmemektedir.

Masterchef Mert Ayhan

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?