Masterchef Münevver Duygu Özdemir kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olarak yayın hayatına devam eden ve cumartesi günü yeni sezonuna başlayan Masterchef'te bir üst tura yükselme mücadelesi sürüyor. Yarışmacı adaylarının hünerlerini sergilediği günlerin bir yenisinde daha izleyenler ekran karşısına kilitlendi. Jüriden geçer not almak isteyen isimlerden biri de Münevver Duygu Özdemir olarak açıklandı. Peki, Masterchef Münevver Duygu Özdemir kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 29.06.2021, 20:49 29.06.2021, 22:24 Burak ZİHNİ
Masterchef Münevver Duygu Özdemir kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Münevver Duygu Özdemir kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Münevver Duygu Özdemir olarak açıklandı. Peki, Masterchef Münevver Duygu Özdemir kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Masterchef Münevver Duygu Özdemir kimdir?

Bir hava yolu şirketinde çalışıyor. Kendisi 34 yaşında. Dünyayı gezse de en çok mutfakta mutlu olduğunu söyledi ve şeflere layık bir yemek ortaya çıkarmak istediğini anlattı. Arkadaşları da yemeklerini çok beğendiğini ifade etti. Yarışmaya 35 saat uykusuz kalarak geldi. Biri ressam ikisi kabin memuru olmak üzere üç arkadaşıyla programda yer aldı. Beykent Üniversitesi'nde Oyunculuk bölümünde eğitim gördü. Bankacılık deneyimi de var. İngilizce biliyor.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?