Masterchef Mustafa Batuhan Yetişkin kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olarak yayın hayatına devam eden Masterchef'in yeni seoznundaki son 1. eleme turu günü ekranlardaki yerini aldı. Birbirinden iddialı yarışmacı adaylarının performansını sergilediği günde Mustafa Batuhan Yetişkin de bir üst tura çıkabilmek adına hünerlerini ortaya koydu. Peki, Masterchef Mustafa Batuhan Yetişkin kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 12.07.2021, 23:15 Burak ZİHNİ
Masterchef Mustafa Batuhan Yetişkin kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Mustafa Batuhan Yetişkin kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Mustafa Batuhan Yetişkin olarak açıklandı. Peki, Masterchef Mustafa Batuhan Yetişkin kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Masterchef Mustafa Batuhan Yetişkin kimdir?

Bugün TV8'de Masterchef jürisinden geçer not almak için jüri karşısına geçen Mustafa Batuhan Yetişkin 26 yaşında. Antalya'dan yarışmaya katıldı. Şu anda Rus, Ukrayna ve Kazakistan yemeklerinin yer aldığı mutfakta çalışıyor. Instagram hesabı bilinmemektedir.

Masterchef Mustafa Batuhan Yetişkin

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?