Masterchef Mustafa Karakuş kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Türkiye'nin en popüler yemek yarışması Masterchef'te yarışmacılar kendilerine ayrılan sürede yemeklerini yaparak hünerlerini sergilemeyi sürdürüyor. Birbirinden iddialı isimlerin arenayı andıran rekabetinde bugün yayınlanan 3. bölümünde Mustafa Karakuş da üst tura çıkabilmek adına boy gösterdi. Kendisi hakkındaki bilgiler de merak konusu. Peki, Masterchef Mustafa Karakuş kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 28.06.2021, 21:23 Burak ZİHNİ
Masterchef Mustafa Karakuş kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Mustafa Karakuş kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Nergiz Veliyev olarak açıklandı. Peki, Masterchef Mustafa Karakuş kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Masterchef Mustafa Karakuş kimdir?

Birbirinden iddialı yarışmacı adayları arasına girmeye çalışan Mustafa Karakuş 32 yaşında. 15 seneden bu yana mutfakta. Komi olarak başladığı kariyerinde mutfağın her yerine dokunarak tecrübe kazandı. Yaşını göstermiyor olmasıyla birlikte jüriden övgü aldı. Kardeşini de zorla mutfağa soktuğunu söyledi. Annesi Sinoplu babası ise Selanik göçmeni.

Masterchef Mustafa Karakuş 

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?