Masterchef Nejdet Efetürk kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Türkiye'nin en yüksek reytingli yemek yarışması olan Masterchef, aylarca süren maratonunda yarışmacılarını aramaya devam ediyor. Birbirinden iddialı adayların kollarını sıvadığı zorlu maratonda hünerlerini göstermek isteyen isimle arasında Nejdet Efetürk de vardı. Kendisi hakkında da araştırmalar başladı ve bilgileri öğrenilmek amacıyla sorgulanıyor. Peki, Masterchef Nejdet Efetürk kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 03.07.2021, 23:14 Burak ZİHNİ
Masterchef Nejdet Efetürk kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Masterchef Türkiye yarışmacısı Nejdet Efetürk kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Yeni sezonuna merhaba diyen yarışmada jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu üstleniyor. Programda çok sayıda şef adayı kendilerine veirlen sürede en iyi yemekleri yapmak istiyor. O isimlerden biri de Mahımcan Mercan Babahanova olarak açıklandı. Peki, Masterchef Nejdet Efetürk kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor. Siz de yarışmacı hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Masterchef Nejdet Efetürk kimdir?

Bugün TV8'de Masterchef jürisinden geçer not almak için jüri karşısına geçen Nejdet Efetürk 33 yaşında. Kuşadası'ndan katıldığı yarışmada somon hazırladı. Kendi işletmesinde menüye ekleme konusunda tavsiye istediğini ifade ederek daha önce de birçok platformda yarıştığını anlattı. Bir erkek çocuğu sahibi. Eşi ile stüdyoya geldi.

Masterchef Nejdet Efetürk 

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?